Registrácia

Prihlásenie

Otázky a odpovede

Čo je projekt Odfarmara.sk?

Projekt Odfarmara.sk je webová a mobilná aplikácia, ktorá v reálnom čase spája slovenských farmárov a zákazníkov, ktorí majú záujem o farmárske produkty zo slovenských regiónov. Cieľom projektu, je spojiť a vytvoriť veľkú komunitu farmárov (pestovateľov, chovateľov a prvovýrobcov) a zákazníkov (záujemcov o farmárske produkty). Touto cestou sa snažíme rozvíjať slovenské regióny, tak aby si slovenské lokálne potraviny našli svojich odberateľov. Systém je navrhnutý na rýchle a efektívne vyhľadávanie lokálnych predajcov a ich produktov.


 

Je portál Odfarmara.sk eshop, alebo pracujete formou debničkárov?

Portál Odfarmara.sk nieje eshop a nepredávame ani debničky ovocia, alebo zeleniny. Portál Odfarmara.sk je tzv. sprostredkovateľ prvého kontaktu, to znamená, že cez náš portál získate priamo kontakt na farmára, alebo výrobcu. Všetky ostatné objednávky, nákupy, dohody a pod. následne prebiehajú priamo medzi obchodníkom a zákazníkom.

 


 

Ako môžem aplikácie používať?

Aplikácie môžete používať súčasne, aj webovú aj mobilnú. Stačí sa zaregistrovať na webe aplikácie www.odfarmara.sk , alebo si stiahnuť do svojho mobilu mobilnú aplikáciu Odfarmara a zaregistrovať sa. Po prihlásení do systému môžete naplno využívať všetky služby.


 

Ako sa môžem zaregistrovať ako zákazník?

Registrácia je úplne jednoduchá a rýchla, stačí ísť na www.odfarmara.sk a v pravom hornom rohu máte button REGISTRUJ a vyberte záložku CHCEM NAKUPOVAŤ, vyplňte váš email a heslo a kliknite na button CHCEM KONTO. Po registrácii príde na váš email konfirmačný email, ktorý musíte potvrdiť a následne sa prihlásiť do systému do vášho profilu, ktorý je nutné si vyplniť, aby vaša komunikácia s farmármi prebiehala korektne. Teraz môžete portál Odfarmara.sk naplno využívať.

 

Ako sa môžem zaregistrovať ako farmár?

Registrácia ako farmár je veľmi podobná ako zákazník, môžete tak urobiť cez web www.odfarmara.sk , alebo priamo cez mobilnú aplikáciu Odfarmara, stačí ísť na www.odfarmara.sk a v pravom hornom rohu máte button REGISTRUJ a vyberte záložku SOM FARMÁR a vyplňte požadované údaje a kliknite na button CHCEM KONTO. Po registrácii príde na váš email konfirmačný email, ktorý musíte potvrdiť a následne sa prihlásiť do systému do vášho profilu, ktorý je nutné si vyplniť, aby vaša komunikácia so zákazníkmi prebiehala korektne. Nezabudnite si vyplniť aj profilové fotky farmy aj podľa nej sa môžu zákazníci rozhodnúť či nakúpia práve u vás.

 

Koľko stojí služba Odfarmara.sk?

Používanie našej aplikácie je pre farmárov aj zákazníkov úplne zdarma.Kde si môžem stiahnuť mobilnú aplikáciu?

Mobilnú aplikáciu pre Android, alebo pre iOS si môžete stiahnuť priamo cez náš web na www.odfarmara.sk , v hornej časti www stránky nájdete rovno odklik na zdroj mobilnej aplikácie.