Darujte nám 2%

11.02.2019Rôzne
Aplikácia sa priamo podieľa na rozvoji mikro regiónov, sprostredkuje lokálne vypestované a vyrobené produkty priamo záujemcom. Záujemcov navedie k lokálnym producentom ovocia, zeleniny, alebo lokálnych produktov.
Zdieľaj

Viac ako 900 registrovaných zákazníkov a viac ako 50 slovenských fariem a prvovýrobcov, ktorý aj vďaka aplikácii Odfarmara.sk môžu vo svojom regióne predávať lokálne vyrobené produkty. Máme za sebou množstvo update a upgrade web a mobilných aplikácii a odpracovaných množstvo hodín, aby sme vám mohli prinášať Odfarmara.sk úplne zdarma, a to všetko v roku 2018.

Naša nezisková organizácia Rozvíjame regióny je tento rok prvý krát zapísaná v registri poberateľov 2 percent z dane, čo nám umožňuje prijímať finančné príspevky.

Je tu čas, keď môžete podporiť projekt Odfarmara.sk a venovať nášmu projektu malú finančnú čiastku. Váš príspevok našej neziskovej organizácii pomôže projekt udržať pri živote a umožňuje nám ho prevádzkovať. Preto si nesmierne vážime každý cent, ktorí poukážete na účet našej neziskovej organizácie Rozvíjame regióny.

Ako na to ?

Potrebné informácie k vyplneniu tlačiva:
IČO: 51231727
Právna forma: Nezisková organizácia poskytujúca všeobecne prospešné služby
Obchodné meno: Rozvíjame regióny n.o.
Sídlo: Veľká Dolina 27, 95115 Nitra

Vyplnené tlačivo s našimi údajmi nájdete tu

Ak ste FYZICKÁ OSOBA (ZAMESTNANEC)
Postup krokov na poukázanie 2% (3%) pre zamestnancov, ktorí požiadali svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň z príjmov.

- Do 15.02. požiadajte zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň.

- Požiadajte zamestnávateľa, aby Vám vystavil tlačivo Potvrdenie o zaplatení dane.

- Stiahnite si predvyplnení formulár na poukázanie 2% dane ( linka na súbor Vyhlásenie )

- Ak chcete oznámiť prijímateľovi, že ste mu zaslali svoje 2% (3%), zaškrtnite v tlačive súhlas so zaslaním Vašich údajov.

 - Obe tlačivá (Potvrdenie o zaplatení dane a Vyhlásenie) zašlite/doručte na Daňový úrad najneskôr do 30. apríla.

 

Ak chcete venovať 2% z daní pre organizáciu Rozvíjame regióny n.o., budete potrebovať nasledovné formuláre (dobrovoľníci, ktorí pomáhali Rozvíjame regióny n.o. min. 40 hodín v roku 2018 jej môžu venovať až 3% - vyžiadajte si od nej potvrdenie):

VYHLÁSENIE O POUKÁZANÍ 2% 

Potvrdenie o zaplatení dane.

ĎAKUJEME!