Chcem nakupovať
Chcem predávať

Registruj sa ako predávajúci

alebo registrácia cez email

PRIHLÁSENIE

Ako na to

Návod: Registrácia FARMÁRA na portáli Odfarmara.sk

Aj pre farmárov sme pripravili krátky návod ako sa zaregistrovať na portáli a tak čo najskôr ponúkať a predávať farmárske produkty.

 1. Postup registrácie je veľmi podobný ako pri registrácii zákazníka, poďme si teraz ukázať ako to urobiť.

  1. Otvorte si prehliadač na stránke https://odfarmara.sk/
 1. V hornom pravom rohu prehliadača vidíte červený button REGISTRUJ, KLIKNITE NA NEHO.

 2. Otvorí sa vám registračný formulár v hornej časti vidíte dve záložky CHCEM NAKUPOVAŤ / SOM FARMÁR , vyberte SOM FARMÁR a vyplňte údaje ako meno, priezvisko, emailovú adresu a vaše heslo, označte, že súhlasíte s podmienkami servera a kliknite na button CHCEM KONTO.

  Registracia Slovenskych Farmarov

  Ak máte založení účet na Facebooku, alebo na Google+ , môžete sa rýchlo zaregistrovať aj cez tieto tlačitka, stačí kliknúť buď na tlačítko ZAREGISTRUJ SA CEZ FACEBOOK, alebo ZAREGISTRUJ SA CEZ GOOGLE+ .                                                         
  facebook registracia google+
 3. Na váš email príde okamžite potvrdzovací email, kliknite na linku, otvorí sa vám prehliadač a s informáciou či vaša registrácia prebehla v poriadku, teraz je vaše konto vytvorené a môžete sa prihlásiť.

 

 1. Pri prvom prihlásení vás systém automaticky presmeruje do vášho profilu, ktorý je nutné vyplniť. Ak váš profil a profil vašej farmy nevyplníte, farma a vaše ponuky nebudú viditeľné pre zákazníkov, preto je veľmi dôležité všetky tieto údaje správne nastaviť v profile. Ihneď ako uložíte nastavenie profilu, je vaša farma zobrazovaná zákazníkom a môžete začať posielať vaše ponuky zákazníkom, ktorí na ne už netrpezlivo čakajú.  

 

 1. V ďalšom blog príspevku si spoločne nastavíme profil farmára a farmy.