Nová mapa slovenských fariem a lokálnych produktov.

15.03.2019Rôzne
Lokálni farmári a prvovýrobcovia zverejňujú svoje ponuky, ktoré sú okamžite vidieť na mape slovenska. Zákazník dostane okamžitú notifikáciu na email alebo priamo na mobil o uverejnenej ponuky. Zákazník s farmárom môže priamo chatovať.
Zdieľaj

Nesmierne nás teší váš záujem o aplikáciu Odfarmara.sk , aj preto, sme hlavne posledné mesiace pracovali na lepšom a stabilnejšom systéme. Zmien je veľmi veľa či už v podobe opravených chýb alebo nových funkcií. Práve na nové funkcie sme sa zamerali, hneď niekoľko sme už implementovali a na ďalšie príde rad v nasledujúcich mesiacoch.

Tentokrát prinášame úplne jedinečnú mapu slovenska, kde sú presne vyznačené produkty fariem a lokálnych prvovýrobcov aj s ich lokalizáciou. V starej mape slovenska sa zobrazovali iba lokálne slovenské farmy. Mapa a zobrazovaní produkt významným spôsobom uľahčuje vám zákazníkom v orientácii, čo sa, kde pestuje alebo predáva priamo vo vašej obci, alebo vo vašej blízkosti. K relevantnosti výsledkov pridáva aj to, že samotné tieto produkty pridávajú farmári, ktorí v danej lokalite pôsobia, čiže lokálni pestovatelia ovocia, zeleniny, lokálni chovatelia a lokálni prvovýrobcovia. Prakticky celú túto mapu slovenských produktov aktualizujú lokálni farmári a prvovýrobcovia.

Mapa slovenskych fariem a lokalnych potravin

Funguje to úplne jednoducho. Ráno farmár zverejní ponuku práve nazbieraných čerešní v jeho sade. Ponuka sa okamžite objavuje v mape slovenska a taktiež všetci zákazníci, ktorí sledujú v aplikácii komoditu ČEREŠNE dostanú okamžite správu na svoj email a mobil, že sa v ich okolí začali predávať ČEREŠNE. Ako zákazník máte kompletné informácie a môžete prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo web aplikácie začať chat priamo s farmárom.

V mape vidíte lokálne vypestované a vyrábané produkty na úrovni jednotlivých ulíc obce alebo mesta, takže farmára, alebo prvovýrobcu nájdete veľmi jednoducho.

Lokalne vypestovane produkty viditelne na mape slovenska

Veľmi rýchlo získate prehľad o tom, čo sa predáva vo vašom regióne, meste, obci, alebo dokonca vedľa na ulici.

Lokalne produkty Bratislava a okolie

Ak vás projekt Odfarmara.sk oslovil, budeme nesmierne radi ak nás podporíte. Vďaka vašej podpore môžeme projekt plnohodnotne rozvíjať.