picnic icon
Chcem nakupovať
fruit icon
Chcem predávať

REGISTRÁCIA:

Registruj sa cez Facebook
Registruj sa cez Google
alebo registrácia cez email
Chcem Nakupovať

Registruj sa ako predávajúci

alebo registrácia cez email
Chcem konto

PRIHLÁSENIE

triedahladahviezdu.sk
Podujatia

Aj takto sa dá pomáhať. Skvelá talentová súťaž pre deti.

Sympatická podpora od spoločnosti Unity Media s.r.o. - Ponuka mediálneho a reklamného priestoru pre projekt Odfarmara.sk

Prednedávnom nás oslovila spoločnosť Unity Media s.r.o., ktorá je organizátorom talentovej súťaže Trieda hľadá hviezdu . Ponúkli nám partnerstvo v tomto projekte formou propagácie. Poskytli projektu Odfarmara.sk mediálny a reklamný priestor úplne zdarma. Takto sa môže projekt Odfarmara.sk zviditelnit aj u detí na základných školách, môžeme šíriť osvetu o tom, ako je dôležité, aby sme podporovali lokálnych slovenských výrobcov, pestovateľov a farmárov.

O projekte Trieda hľadá hviezdu
Trieda Hľadá Hviezdu

Projekt Bola raz jedna trieda vznikol ako odpoveď na súčasnú situáciu medzi deťmi a mládežou.

Skúsenosť s užitím drogy má stúpajúci trend s pribúdajúcimi rokmi a tiež sa zvyšuje počet ľudí, ktorí toto nebezpečenstvo ponúkajú deťom vo svojom okolí. V rámci drogovej problematiky sa zaoberáme ľahkými drogami – marihuanou a alkoholom, aj nebezpečnými párty drogami ako napr. extázou a nevynechávame ani tvrdé, vysoko návykové a nebezpečné drogy ako pervitín a heroín. Hlavným zámerom je informovať o nebezpečenstve, ale aj o prevencii a možnostiach pomoci a pripravenosti čeliť krízovým situáciam, ktoré môžu viesť k užívaniu drog. V príbehoch žiakov z triedy 8. B nájdu možnosti na preventívne riešenia rodičia či blízki ľudia mladistvých, ktorí sa s drogami zaplietli, no hlavné je, aby rizikám a nebezpečenstvám drog porozumeli priamo deti V prípade, že máte v blízkosti deti, mladistvých alebo dospelých ľudí s problémom s drogami, odporúčame vám poradiť sa o postupe s odborníkmi.

Myslíte si, že máte doma alebo v triede talent ? Potom určite nečakajte a zaregistrujte sa cez web Trieda hľadá hviezdu.