Odfarmara.sk má nový design a množstvo nových funkcií

12.09.2023Hlavný článok
Nové grafické rozhranie, jednoduchá registrácia a komunikácia, vylepšená užívateľská sekcia, úplne nová sekcia pre slovenské farmy
Zdieľaj

V posledných mesiacoch sme intenzívne pracovali na vylepšení Odfarmara.sk  s cieľom vytvoriť čo najlepšie užívateľské prostredie. Pripravili sme nové grafické rozhranie a rozšírili sme funkcionality v dôležitých sekcách projektu.

Nové grafické rozhranie

Naším hlavným cieľom bolo vytvoriť príjemné a intuitívne prostredie, ktoré Vám umožní jednoduché a pohodlné prehliadanie a nákup produktov. Nový design je moderný, prehľadný a prispôsobený rôznym typom zariadení, či už počítačom, tabletu alebo mobilu.

Vylepšená užívateľská sekcia

Sme si vedomí, aké dôležité je pohodlie pri nakupovaní, a preto sme značne vylepšili užívateľskú sekciu. Teraz si môžete jednoducho spravovať svoj profil, sledovať históriu objednávok, ukladať obľúbené produkty pre rýchlejšie nakupovanie v budúcnosti, ale hlavne chatovat priamo s farmou alebo prvovýrobcom.

Sekcia pre slovenské farmy

Pre naše partnerské farmy sme vytvorili špeciálnu sekciu, kde môžu jednoducho spravovať svoje produkty, sledovať objednávky a komunikovať so zákazníkmi. Veríme, že toto vylepšenie pomôže farmárom v ich každodennej práci a umožní im lepšie spojenie s Vami.
Nový webdesign

Jednoduchá registrácia a komunikácia

Nový systém registrácie je teraz ešte priamočiarejší, čo Vám umožňuje rýchlejšie vstúpiť do sveta lokálnej slovenskej produkcie. Okrem toho sme zlepšili možnosti komunikácie medzi farmami a záujemcami o nákup našich produktov, čím sa zvyšuje transparentnosť a dôvera medzi predávajúcim a kupujúcim.

Veríme, že novinky, ktoré sme pre Vás pripravili, prinesú pozitívne zmeny do Vašich nákupov a prinesú ešte väčšiu podporu slovenským farmárom.

Zaregistrujte sa hneď teraz a začnite predávať alebo nakupovať!

 

Ďakujeme Vám za Vašu vernosť a dôveru.