Apka, ktorá spája farmárov so spotrebiteľmi

25.05.2018Rôzne
Čo by ste povedali na to, ak by vám pípol mobil po ceste z práce, lebo idete okolo domu farmára a potrebujete kúpiť marhule, ktoré on dopestoval a môže sa s vami o ne podeliť? Sajenc fikšon? Vôbec nie, zastavíte auto a šťavnaté marhule si kúpite, slovenská realita. Odteraz sa môžu záujemcovia o zdravé produkty napojiť na pestovateľov a priamo z dvora si vyzdvihnúť dopestované produkty.
Zdieľaj

Zviditeľnenie farmárov

 

Nemusieť kupovať čínsky cesnak a holandskú kapustu v anglickom hypermarkete, od čudesných pestovateľov za použitia ešte divnejších prípravkov, ale podporiť poctivého, slovenského farmára, ktorý býva za rohom, s vedomím, že sa teší z dopestovanej zeleniny pričom nepoužil chemický postrek. Občas ste sa sťažovali na skoré zobudenie zapríčinené kotkodákaním jeho sliepok pobehujúcich na priestrannom dvore, ale nikdy vás nenapadlo, že by ste si na raňajky dali praženicu z týchto čerstvo znesených vajíčok. Až tak dobre toho pána nepoznáte a na dedine má sliepky kdekdo, no aplikácia vás zblížila a vy sa môžete tešiť zdravým produktom.

Domace vajicka od farmara
 

 

 

K zárobku stačí vlastniť mobil

 

Bezplatnou registráciou na webovej stránke odfarmara.sk môžu svoju úrodu s „bežnými“ konzumentmi zdieľať mäsiari, včelári, rybári, zeleninári, ovocinári, vinári, pekári, cukrári, jednoducho všetci slovenskí farmári a prvovýrobcovia za podmienky, že majú k dispozícii smarthphone. Dopestované marhule, alebo dokončenú tortu potom stačí cvaknúťzavesiť s krátkym popisom na stránku odfarmara.sk, nechať zdieľať a už len čakať na kupujúcich. Ak patríte k staršej generácii a moderné technológie sú pre vás „španielska dedina“ poproste syna, vnučku alebo susedovu tínedžerku, bude to pre nich hračka a s radosťou vám pomôžu. To že pani z tretieho poschodia už viac rokov vypeká fantastické zákusky aj slané pečivo sa náhodne dozviete až vďaka stiahnutiu bezplatnej aplikácie. Rozčarovaný nad jej úžasnými a lahodnými kúskami krútite hlavou prečo ste to nevedeli už skôr.

 

Mobilna aplikacia Odfarmara.sk

 

Jednoduchšie to nejde

 

Ešte nikdy nebol predaj vlastných produktov jednoduchší, efektívnejší a rýchlejší. Žiadne balenie balíkov, zdĺhavé rady na poštách, zmluvy z kuriérskými firmami. Klienta už nemusíte hľadať , on si vás vďaka aplikácii vyhľadá doslova za pár minút.

 

Slovensko má veľa šikovných ľudí, o ktorých sa prostredníctvom tejto inovatívnej logistike dozviete. Čím viac ľudí sa zaregistruje tým lepšie pre vás. Pre farmárov platí čím viac klientov, viac predaja a nás klientov zase poteší bohatá ponuka farmárov.

 

 

ČERSTVÉ – LOKÁLNE – SLOVENSKÉ – EKO/LOGICKÉ
 

Mať na stole vždy čerstvé , lokálne produkty, ktoré necestovali tisíce kilometrov, kvôli ktorým sa neznečisťoval vzduch, ale sú dopestované vo vašej blízkosti, doma, na Slovensku je nielen že zdravšie, ale aj potrebné ak chceme byť zodpovední voči prírode a rozmýšľame aspoň trochu eko/logicky.

Mobilná aplikácia v ktorej si nastavíte hľadané produkty vám sama v reálnom čase oznámi a ukáže, kto, kde a čo predáva. Urobí tak vždy keď práve cestujete okolo chovateľa, tortárky alebo iného šikovného človeka. Za peniaze, ktoré u neho necháte môže zveľadiť a vylepšiť komfort chovaných zvierat a daňami pomôcť rozvoju svojho regiónu .

 

Chráňme si svet v ktorom žijeme - PODPORTE HO

 

Projekt Odfarmara.sk je pre všetkých úplne zdarma. Či už ste predávajúci, alebo kupujúci a zrealizujete obchod, nikto od vás nebude pýtať poplatky. Projekt bol postavený len vďaka dobrovoľným darcom a prispievateľom a len vďaka nim môže fungovať. Bez prispievateľov, dobrodincov a sponzorov by bola naša spoločnosť veľmi ochudobnená. Neboli by tu krízové centrá pre matky s deťmi, neboli by tu nosené veci z Nosene a ani Dobrakrajina.

 

Finančné prostriedky na chod projektu pod čím si môžete predstaviť prácu programátorov, prevádzkové náklady, alebo prepotrebné náklady za internet, nám ale na farme nevyrastú. Preto privítame každú pomoc či už finančnú, alebo formou dobrovoľníctva.

 

Ak vás nás projekt oslovil a chcete aj vy prispieť k rozvoju slovenských regiónov PODPORTE NÁS. Urobme spoločne našu krajinu krajším a lepším miestom pre život.

 

 

Rozvíjame regióny n.o.
Veľká Dolina 27, 951 15
Slovenska republika
 

Tel: 0948 641 298
Email: info@odfarmara.sk

IBAN:SK2083300000002401354722

BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX

 

 

Podporte šikovných pestovateľov, svoje zdravie , podporte projekt odfarmara.