Zoznam slovenských fariem a slovenských prvovýrobcov

16.05.2018Slovenské farmy
Na mape Slovenska vidíte prehľadne všetky slovenské farmy a slovenských prvovýrobcov, ktorý sa nachádzajú v našej mobilnej aplikácii. Každú túto farmu, môžete osloviť a ihneď od nej nakupovať produkty. Takto získate dokonalý prehľad o slovenských farmách, od ktorých môžete nakupovať priamo vo vašom regióne.
Zdieľaj

V tomto update projektu Odfarmara.sk vám prinášame zoznam slovenských fariem a prvovýrobcov.

Slovenske farmy a slovenskí prvovýrobcovia

Na implementovanej mape slovenska môžete vidieť jednotlivé slovenské farmy, ktoré predávajú ovocie, zeleninu a iné poľnohospodárske a potravinárske výrobky vo vašom regióne. Tieto slovenské farmy a slovenskí prvovýrobcovia sú priamo v našej databáze a pokiaľ máte záujem nakupovať, stačí kliknúť na ikonku farmy a získate kompletné informácie o slovenskej farme – napr. čo ponúka, z akého je regiónu a samozrejme kontakt na farmu dokonca si s farmárom môžete zrealizovať online chat prostredníctvom web alebo mobilnej aplikácie odfarmara.sk , ktorá patrí k neodmysliteľnej súčasti Odfarmara.sk , či už máte smartphone so systémom Android alebo iOS – iPhone môžete aplikácie používať úplne zdarma.
 

Páči sa vám naša myšlienka podporovať slovenské farmy, ich produkty spotrebiteľom a tým aj rozvoj slovenských regiónov? Podporte nás a podporíte aj samých seba.

 

Ďakujeme!

 

IBAN:SK2083300000002401354722

BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX

 

Rozvíjame regióny n.o.
Veľká Dolina 27, 951 15
Slovenska republika

Tel: 0948 641 298
Email: info@odfarmara.sk