Samozber marhúľ v okrese Bánovce nad Bebravou

30.06.2024Podujatia
Samozber marhúľ v okrese Bánovce nad Bebravou pre vás pripravila spoločnosť Bioplant s.r.o. v marhuľovom sade, ktorý nájdete pri obci Vysočany.
Zdieľaj

Cena marhúľ v samozbere

Marhule cena za  1 kilogram -  3 EUR.

V sade sa dá platiť v hotovosti aj kartou.

Kde sa nachádza marhuľový sad?

Marhuľový sad  sa nachádza  pri obci Vysočany v okrese Bánovce nad Bebravou.  V obci Vysočany vás budú navigovať  informačné tabule.  Prevádzkovatelia  si dovoľujú požiadať  návštevníkov, aby do sadu vstupovali hornou bránou na začiatku sadu. Navigácia priamo do sadu tu

Otváracie hodiny samozberu marhúľ

Samozber marhúľ je otvorený od pondelka do soboty od 7.00 do 17.00 hod.

O  aktuálnych podmienkach  samozberu  a otváracích hodinách  je potrebné sa informovať na telefónnom čísle   0908 648 776.

samozber bioplant

Kontakt na prevádzkovateľa marhuľového sadu

Bioplant s.r.o.

95634 Ostratice 333

facebook

webová stránka bioplant

Info o produktoch: +421 908 977 926
Office: +421 (0) 38 7688 415
Email: info@bioplant.sk

​Do kedy sa budú zbierať marhule?

Marhule  sa budú zbierať  od júna do konca augusta.

Podľa informácií od prevádzkovateľa  spoločnosti Bioplant s.r.o.  v  marhuľovom sade vysadili viacero druhov odrôd marhúľ,  za účelom čo najdlšieho trvania samozberu.  V marhuľovom sade  sa nachádzajú skoré odrody, ktoré  dozrievajú koncom júna a tiež odrody, ktoré  sa budú zbierať  v septembri.

marhule samozber

Ako   postupovať pri samozbere

Pokiaľ sa chystáte  na samozber marhúľ  doneste si nádoby, do ktorých  budete zbierať marhule. Prinesené nádoby vám odvážia a pri platení odrátajú ich hmotnosť. Pokiaľ si nádoby nedonesiete, na samozbere vám  ich vedia zapožičať.  Zároveň vám personál samozberu zapožičia aj rebrík.  Personál prevádzkovateľa vás usmerní, kde možete oberať t.j. kde sú najzrelšie plody.

​Zdroj:

facebook

webová stránka bioplant