Odfarmara.sk - Odfarmara.sk je bezplatná web a mobilná aplikácia, ktorá spája v reálnom ?ase farmárov a záujemcov o nákup výrobkov 
Chcem nakupovať
Chcem predávať

Registruj sa ako kupujúci

Registruj sa cez facebook
Registruj sa cez Google +
alebo registrácia cez email

Registruj sa ako predávajúci

alebo registrácia cez email

Prihlásenie

O Projekte

Odfarmara.sk je bezplatná web a mobilná aplikácia, ktorá spája v reálnom čase farmárov a záujemcov o nákup ovocia, zeleniny, mäsa, mäsových výrobkov a rôznych produktov od slovenských farmárov a prvovýrobcov. Cez tieto aplikácie  slovenskí pestovatelia, chovatelia a prvovýrobcovia môžu jednoducho, rýchlo a efektívne predávať  svoju úrodu, výrobky a produkty doslova za pár minút.

ČERSTVÉ – LOKÁLNE – SLOVENSKÉ

Čerstvé a lokálne produkty, ktoré nikdy necestovali tisíce kilometrov, ale sú vypestované a vyrobené doslova vedľa vás, na Slovensku.

Mobilná aplikacia vám v realnom čase ukáže, kto, kde a čo predáva, či už ste na cestách, alebo len tak prechádzate mestom, alebo obcou. Tak sa len tak zastavíte u farmára, alebo u predajcu a nakúpite pre vás alebo pre vašu rodinu.

 

 

Podporte projekt

Vďaka dobrovoľným darcom a prispievateľom môžete Odfarmara.sk využívať úplne zdarma a však finančné prostriedky na chod celého projektu neustále potrebujeme, preto privítame každú pomoc či už finančnú, alebo formou dobrovoľníctva. Ak vás nás projekt oslovil a chcete aj vy prispieť k rozvoju slovenských regiónov PODPORTE NÁS.

Podporte nás

904

Registrovaných zákazníkov

316

Slovenských farmárov

223

Úspešných Obchodov