O projekte Odfarmara.sk 
Chcem nakupovať
Chcem predávať

Registruj sa ako predávajúci

alebo registrácia cez email

PRIHLÁSENIE

O Projekte

Odfarmara.sk je bezplatná web a mobilná aplikácia, ktorá spája v reálnom čase farmárov a záujemcov o nákup ovocia, zeleniny, mäsa, mäsových výrobkov a rôznych produktov od slovenských farmárov a prvovýrobcov. Cez tieto aplikácie slovenskí pestovatelia, chovatelia a prvovýrobcovia môžu jednoducho, rýchlo a efektívne predávať svoju úrodu, výrobky a produkty doslova za pár minút.

ČERSTVÉ – LOKÁLNE – SLOVENSKÉ

Čerstvé a lokálne produkty, ktoré nikdy necestovali tisíce kilometrov, ale sú vypestované a vyrobené doslova vedľa vás, na Slovensku.

Mobilná aplikácia vám v reálnom čase ukáže, kto, kde a, čo predáva či už ste na cestách alebo len tak prechádzate mestom, alebo obcou. Tak sa len tak zastavíte u farmára alebo u predajcu a nakúpite pre vás, alebo pre vašu rodinu.

 

 

Podporte projekt

Vďaka dobrovoľným darcom a prispievateľom môžete Odfarmara.sk využívať úplne zdarma a však finančné prostriedky na chod celého projektu neustále potrebujeme, preto privítame každú pomoc či už finančnú alebo formou dobrovoľníctva. Ak vás nás projekt oslovil a chcete aj vy prispieť k rozvoju slovenských regiónov PODPORTE NÁS.

Podporte nás

2236

Registrovaných zákazníkov

572

Slovenských farmárov

234

Úspešných Obchodov