picnic icon
Chcem nakupovať
fruit icon
Chcem predávať

REGISTRÁCIA:

Registruj sa cez Facebook
Registruj sa cez Google
alebo registrácia cez email
Chcem Nakupovať

Registruj sa ako predávajúci

alebo registrácia cez email
Chcem konto

PRIHLÁSENIE

covid-19
Covid19

Vytvorme spoločne databázu lokálnych farmárov a prvovýrobcov pre prípad núdze

Databáza kontaktov a aktuálnych ponúk od lokálnych slovenských farmárov a prvovýrobcov slúži na to, aby si každý občan Slovenska mohol v prípade núdze vo svojej blízkosti jednoducho a rýchlo vyhľadať lokálneho výrobcu alebo predajcu potravín.

Vzhľadom na mimoriadnu situáciu, ktorá nás zastihla, sme sa rozhodli pomôcť a poskytnúť údaje z aplikácie ODFARMARA.SK obyvateľom Slovenska. Cez mobilnú a webovú aplikáciu si môžete vyhľadať lokálneho farmára alebo prvovýrobcu.

Minimalizujme možné výpadky produkcie a dovozu potravín!
Keďže veľká časť potravín sa na Slovensko dováža, práve z najviac postihnutých krajín, rozhodli sme sa vytvoriť túto verejnú výzvu.
 

 

Vytvorenie databázy lokálnych slovenských fariem a prvovýrobcov

Databáza kontaktov a aktuálnych ponúk od lokálnych slovenských farmárov a prvovýrobcov slúži na to aby si každý občan Slovenska mohol vo svojej blízkosti jednoducho a rýchlo vyhľadať lokálneho výrobcu potravin. 

KTO SA MOŽE  ZAREGISTROVAŤ ?

Do databázy sa môžete zaregistrovať ak ste:

  • chovatelia, pestovatelia ovocia a zeleniny, včelári, pekári
  • výrobcovia alko/nealko nápojov
  • výrobcovia trvanlivých potravín, cukroviniek atď
  • spoločnosti, ktoré majú zásoby potravín a sú zo zahraničia
  • menší producenti, ktorí pečú chlieb, pečivo atď doma  (máte prebytok zásob, pripadne viete poskytnúť zásoby ľuďom v blízkom okolí, napríklad seniorom, rodinám s deťmi  atď.)


POSTUP REGISTRÁCIE

1. Ak ste farmár, alebo prvovýrobca a ponúkate produkty na predaj,  zaregistrujte sa cez portál  ako predávajúci priamo na našich stránkach Odfarmara.sk

2. Nemáte čas sa registrovať, ale chcete ponúkať svoje produkty? Urobíme to za Vás.  Napíšte nám na email info@odfarmara.sk a pošlite údaje: Názov firmy/farmy, meno a priezvisko, adresu, tel., e-mail.

3. Poznáte farmu alebo prvorýbcov potravín vo Vašom okolí? Dajte im vedieť o projekte Odfarmara.sk a umožnite tak ďaľším obyvateľom vo Vašom okolí v prípade núdze využiť zdroje lokálneho farmára, alebo prvovýrobcu.

4. Chcete pomôcť projektu ako dobrovoľník? Prihláste sa, uvítame Vašu pomoc. Jedná sa o informatívnu činnosť priamo vo Vašom regióne. Budete oslovovať  farmy a prvovýrobcov, rozdávať propagačné materiály, ktoré Vám zašleme a pomôžete tak nielen lokálnym výrobcom a farmárom, ale aj ľuďom vo Vašom okolí.

Tento neziskový projekt funguje už viac ako 3 roky. Registrácia ako aj používanie mobilnej a webovej aplikácie je bezplatné. Budeme veľmi vďační za poskytnutie akejkoľvek finančnej pomoci, ktorá zabezpečí  jeho fungovanie na ďaľšie mesiace.

Rozvíjame regióny n.o.
Adresa: Veľká Dolina 27, 95115 Veľká Dolina
IČO: 51231727
Právna forma: Nezisková organizácia poskytujúca všeobecne prospešné služby
IBAN číslo účtu: SK2083300000002401354722 / kód banky: 8330 (Fio banka a.s)

NEWSLETTER

Prihláste sa na odber noviniek v spodnej časti projektu Odfarmara.sk alebo na sociálnych sieťach Facebook, Twitter

Všetky dôležité informácie potravinového zásobovania u nás a vo svete v súvislosti so situáciou vzniknutou s COVID 19,  budeme zverejňovať na našom blogu v kategórii COVID - 19